Poszukuję rzecznika do kancelarii patentowej

Rzecznik Patentowy

Poszukuję rzecznika do kancelarii patentowej

Pracuję w dziale kadr. Szef przekazał mi, że Monika jest w ciąży. Jak na razie twierdzi, będzie przychodziła do pracy tak długo jak będzie się dobrze czuła. Właściciel kancelarii patentowej poprosił abym rozejrzała się za nowym pracownikiem do naszej ekipy.

Potrzebny nam następny rzecznik patentowy

Rzecznik PatentowyKancelaria patentowa che zatrudnić kogoś młodego, dyspozycyjnego i z doświadczeniem w branży. Rzecznik patentowy musi pracować w branży minimum dwa lata. Uważam, że nie będzie trudno znaleźć osobę, która będzie spełniała wymagania mojego właściciela. Rzecznik patentowy to zawód, który jest popularny od kilku lat. Na rynku pracy wiele jest osób, które posiada już takie wykształcenie. Wiele osób pracuje w zawodzie ale chciałoby zmienić kancelarię. Nasza kancelaria jest znana i doceniana w branży. To jest nasz duży plus i atut. Dzięki temu na pewno będę miała wiele zgłoszeń i to pomoże mi wybrać najlepsza osobę, która będzie pasować do naszego zespołu. Badanie patentowe, które zawsze mam przygotowane na rozmowę kwalifikacyjną zostało przygotowane przez właściciela kancelarii. Badanie patentowe nie jest trudne. Pomaga nam sprawdzić wiedzę teoretyczną i praktyczną pracownika, który pojawia się u nas na rekrutacji. Zgłoszenie znaku towarowego, które jest przez nas wymagane i które wykonujemy na co dzień musi być wykonane zgodnie z wszystkimi obowiązującymi normami. Bardzo ważne dla nas jest przestrzeganie norm prawnych. Zastrzeżenie nazwy firmy musi być wykonane prawidłowe. Oczywiście nasza firma jest ubezpieczona na wypadek jakiś błędów ale staramy się tak wszystko sprawdzać aby ubezpieczenie nie było potrzebne.

Zdajemy sobie sprawę, że marka kancelarii patentowej jest najważniejsza i należy ją dalej rozwijać. Tak jak sądziłam ogłoszenie cieszy się sporym zainteresowaniem. Mam już kilka typów, które zaprosiłam na rozmowę kwalifikacyjną.

Jeśli nie wiecie do końca, na czym polega praca rzecznika patentowego, polecam stronę: http://kondrat.pl