Potrzebna zabudowa samochodu dostawczego

Artykuły | Porady | Ciekawostki

Potrzebna zabudowa samochodu dostawczego

Razem z bratem założyliśmy firmę kurierską. Mieliśmy pieniądze, zaopatrzyliśmy się w dwa samochody dostawcze i chcieliśmy zacząć z miejsca działać, ale tata na szczęście zwrócił nam uwagę, że przydałoby się auta dostosować do przewozu paczek, bo dzięki temu zmniejszymy ryzyko zniszczenia pakunków i konfrontacji z niezadowolonym klientem.

Zakładanie zabudowy do samochodu dostawczego

zabudowy samochodów dostawczychFaktycznie przyznaliśmy mu rację. Jeśli chcieliśmy wbić się na rynek i zyskać przychylność ludzi, to musieliśmy przekonać ich, że zapewnimy im najlepszą usługę. Zaczęliśmy zastanawiać się nad najlepszym rozwiązaniem i przygotowaniem pojazdów. I znowu nasz ojciec polecił nam miejsce, gdzie mogą nam przygotować idealne zabudowy samochodów dostawczych. Udaliśmy się tam, wyjaśniliśmy czego dokładnie potrzebujemy i uzgodniliśmy szczegóły. Dostaliśmy dokładnie obrysowany plan przygotowania zabudowy. Mogliśmy dodać nasze uwagi, tak by dostosować samochód dokładnie do naszych potrzeb. Można było odczuć, że działamy z profesjonalistami, którzy wiedzą co robią i robią to dobrze. Daliśmy im tyle czasu ile potrzebowali i gdy zobaczyliśmy efekt ich pracy nie mogliśmy uwierzyć, że to nasze auta. Cała zabudowa wyglądała świetnie i trudno byłoby nam teraz zarzucić brak odpowiedniego przygotowania. Mogliśmy zacząć naszą działalność mając pewność, że paczki będą miały u nas lepiej niż gdziekolwiek indziej.

Po wypróbowaniu naszego auta w terenie szybko przekonaliśmy się, jak bardzo przydatna jest taka zabudowa w tego typu działalności. Nie dziwię się, że niektóre osoby mają złe doświadczenia z usługami dowozowymi, jeśli nie każdy dostawca tak zadbał o swoje samochody, jak my. Inaczej się jedzie w trasę, wiedząc, że przewożone paczki nie mają prawa się zniszczyć.