Praca przy sprzątaniu magazynu

Praca przy sprzątaniu magazynu

Mój mąż pracował w dużej hurtowni budowlanej i dobrze zarabiał. Ja byłam na zasiłku przedemerytalnym i siedziałam w domu. Czasami mi się nudziło bez pracy i wymyślałam sobie różne zajęcia, by tylko czas jak najszybciej mi zleciał. Pojawiła się jednak możliwość zarobku.

Dobre zarobki za sprzątnięcie magazynu

sprzątanie magazynów wrocławMąż pewnego dnia powiedział mi, że jego szef zdecydował się zatrudnić osobę sprzątającą, bo o magazyn należało zadbać pod kątem czystości. Szef zaczął szukać jakiejś firmy sprzątającej, która wykonywała sprzątanie magazynów Wrocław był miastem, w którym wiele tego typu firm funkcjonowało, ale ja pomyślałam sobie, że byłoby to idealne zajęcie dla mnie. Sprzątać potrafiłam a ten magazyn wcale nie był tak duży i bez problemu bym sobie poradziła. Następnego dnia pojechałam do męża firmy, aby porozmawiać z jego szefem na temat sprzątania magazynu. Szef był nieco zaskoczony moją propozycją, ale jak zauważyłam, to pomysł ten mu się spodobał. Mógł zaoszczędzić sporo pieniędzy zatrudniając mnie do sprzątania. Ustaliliśmy stawkę godzinową i byłam zachwycona. Magazyn miała sprzątać dwa razy w tygodniu. Szef kupił dużo środków czystości, o które go poprosiłam. Znałam się na sprzątaniu i wiedziałam co było mi potrzebne. Dostałam nawet odkurzacz, aby na koniec dnia jak już wszyscy wyjdą odkurzyć podłogi. Sprzątałam dobrze magazyn i zawsze jak szef przyszedł na kontrolę, to nie miał żadnych zastrzeżeń co do mojej pracy. W magazynie zawsze było wszystko wyprzątane i świeżo pachniało.

Cieszyłam się, że miałam zajęcie, ponieważ dzięki temu czas mi leciał o wiele lepiej. Zawsze miałam co robić i mąż cieszył się, że jego szef również mnie zatrudnił w swojej firmie. Mieliśmy dodatkowe pieniądze, które postanowiliśmy przeznaczyć na wakacje.