Pracuję w magazynie z torbami reklamowymi

doskonałe torby reklamowe

Pracuję w magazynie z torbami reklamowymi

Nazywam się Andrzej i pracuje na magazynie w firmie, która produkuje torby papierowe. Pracy mamy dużo, bo zapotrzebowanie na rynku jest wielkie. Chłopaki z produkcji jak skończą partię to od razu przekazują nam gotowe torby papierowe z nadrukiem, które od razu segregujemy na palety.

Robimy doskonałe torby reklamowe

doskonałe torby reklamoweKiedy zamówienie jest kompletne, pakujemy kierowcy na samochód i zawozi torby papierowe do klienta. Teraz mamy dużo pracy, ponieważ jakiś klient złożył zamówienie na torby foliowe, których było około sto milionów. Od chłopaków dostawaliśmy torby foliowe w dużych partiach i praca szła sprawnie. Każdą gotową partię wysyłaliśmy od razu klientowi. Dziś miałem trochę czasu, więc ułożyłem tematycznie doskonałe papierowe torby reklamowe z nadrukiem, żeby później podczas załadunku mieć ułatwione zadanie. Na magazynie pracuje ze mną Mariusz, który przyjaźni się z Tadeuszem z działu produkcji i dowiedział się od niego, że to ogromne zlecenie na torby foliowe załatwił Jacek, nasz przedstawiciel handlowy. Po firmie krąży plotka, że Jacek chce zostać wspólnikiem naszego szefa. W sumie chłopak ma szanse, bo jest naprawdę dobry w tym co robi. Mi ostatnio szef powiedział, że jest ze mnie zadowolony i jak tak dalej będę pracował to zostanę kierownikiem działu dystrybucji i logistyki. Staram się bardzo, ponieważ zależy mi na awansie i cały czas na niego pracuję. Wiem, że jak uda mi się dostać awans to na pewno się sprawdzę, bo już teraz zarządzam całymi dostawami i koordynuję pracę nas wszystkich.

W zeszłym miesiącu dostałem nawet od szefa podwyżkę i premię uznaniową, za którą kupiłem żonie biżuterię, którą chciała sobie już od jakiegoś czasu kupić. Kocham swoją żonę i zrobię dla niej wszystko. Dziś przy kolacji jej opowiem o rozmowie z szefem, która miała dziś miejsce. Wiem, że się ucieszy.