Produkcja filmowa i firmy szkoleniowe

Produkcja filmowa i firmy szkoleniowe

 

Pracuję w firmie zajmującej się produkcjami filmowymi. Nie kręcimy jednak filmów fabularnych, tylko promocyjne, instruktażowe, krajobrazowe czy korporacyjne. Ostatnio jednak zgłasza się do nas wiele firm zajmujących się szkoleniami. Są to firmy od szkoleń menadżerskich, sprzedażowych i związanych z kompetencjami miękkimi, jak również takie uczące konkretne umiejętności np. szycia.

Produkcja filmów dla uczestników kursu

produkcja filmowaNajczęściej są im potrzebne filmiki wideo z różnymi scenkami, które potem są omawiane na zajęciach. Czasem są to filmy instruktażowe czy pokazujące historię dziedziny której nauczają. Ma to urozmaicić szkolenie i przybliżyć podstawowe sformułowania. Mamy już pewne doświadczenie w takich filmach, zatem nasza produkcja filmowa przebiega bardzo szybko i sprawnie. Mamy też na stałe podpisaną umowę z agencja aktorską, zatem często współpracujemy z tymi samymi ludźmi przy różnych projektach. Ma to swoje zalety. Wszyscy już się znamy, więc nie tracimy czasu na poznawanie się, docieranie, znajdywanie wspólnego języka i tłumaczenia. Czasem nawet rozumiemy się bez słów. Obecnie mamy w firmie kilka pomieszczeń, które służą nam za studio. Jest tam sporo przestrzeni i różne meble, więc można coś przestawić i już z biura księgowego zrobi się nam szwalnia albo studio makijażowe. W produkcji filmowej stawiamy na wysoką jakość materiału, tak by każdy klient był zadowolony. Ważne to przykładać się do każdego zadania i każdego klienta traktować indywidualnie i z szacunkiem. To procentuje na przyszłość.

Dla firm szkoleniowych mamy nawet osobna zakładkę na naszej stronie internetowej, żeby łatwo mogli znaleźć ofertę dla siebie. Filmy instruktażowe powoli stają się dla nas wiodącą gałęzią działalności. To dla nas dobra wiadomość na przyszłość.