Przerabianie aut dostawczych

zabudowa samochodu dostawczego

Przerabianie aut dostawczych

Zdarza się czasem iż właściciele samochodów dostawczych zmieniają rodzaj działalności, lub wprowadzają w firmie innowacje które nie mogą być wdrożone z racji braku pojazdów, przeznaczonych do tego konkretnego celu. Konwersje pojazdów są więc jednym z najbardziej poszukiwanych sposobów na zmianę funkcjonalności pojazdu dostawczego dowolnej marki.

Konwersje samochodów dostawczych

Szabudowa samochodu dostawczegoamochody dostawcze mogą być błyskawicznie przystosowane do wielu różnych zadań, zaledwie po kilku godzinach pracy w warsztacie zajmującym się konwersjami. Najbardziej popularna zabudowa samochodu dostawczego polega na przerobieniu pojazdu osobowego lub otwartego na zamkniętą przestrzeń transportową. Umożliwia to przekonwertowanie busów i podobnych samochodów hybrydowych na pełnoprawne pojazdy transportowe, a tym samym zwiększenie możliwości transportu towarów po bardzo niskich cenach. Odwrotnością takiej zabudowy jest konwersja samochodu do standardu pasażerskiego. Jest rzadziej wykonywana, aczkolwiek równie często potrzebna jest tym właścicielom samochodów dostawczych, którzy chcą zając się przewozem osób. Warsztatowe zabudowy, natomiast, to jedne z najnowszych i najrzadziej wykonywanych konwersji, aczkolwiek mają one wielu entuzjastów. Polegają one na modyfikacji przestrzeni transportowej, i zmianie jej na pełnoprawny warsztat czy miejsce pracy.

Mnóstwo firm które zajmują się usługami z dojazdem do klienta zamawia takie konwersje, gdyż są one bardzo wygodne, szybkie do zamontowania i trwałe. Zabudowami zajmuje się obecnie wielu producentów, oraz zakładów samochodowych, toteż nie jest trudne wykonanie konwersji bardzo szybko i sprawnie. Jest ona oczywiście znacznie tańsza niż zakup nowych samochodów, od początku przeznaczonych do konkretnych zadań.

Więcej na: https://www.mbpexpress.eu/