Przygotowuję zamówienie dla ważnego klienta

włóknina filtracyjna

Przygotowuję zamówienie dla ważnego klienta

Dzisiaj cały dzień w pracy spędziłam na telefonie. Mój przełożony prosił mnie abym przygotowała bardzo ważne zamówienie dla naszego klienta. Klient potrzebuje sprzęt najwyższej jakości.

Problemy z włókniną filtracyjną

włóknina filtracyjnaMoje zadanie było takie, żeby zamówić odpowiednie materiały jak najtaniej oraz żeby dostawa była jak najszybciej. Klient potrzebuje filtr kartonowy. Klient ma sporo pieniędzy i interesują go tylko najlepsi producenci. Udało mi się załatwić filtr kartonowy w dobrej cenie od producenta z Poznania. Dogadaliśmy się w trakcie rozmowy, że w swojej ofercie ma także filtry kieszeniowe, które są wyróżnione przez specjalistów w magazynie branżowym. Filtry kasetowe także zamówiłam od dostawcy z Poznania. Okazało się, ze to był bardzo dobry wybór. Po pierwsze udało mi się wynegocjować dobrą cenę na poszczególne filtry. Dodatkowo firma zaproponowała mi darmową dostawę kurierem. Jestem zadowolona z warunków i na pewno był to dobry wybór. Niestety producent nie miał na stanie mat i włóknin, które również potrzebowałam. Tu zaczęły się schody. Mata filtracyjna była niedostępna wu dostawcy w Poznaniu. Udało mi się w internecie znaleźć firmę, która zajmuje się dystrybucją ale mogliby mi ją dowieźć dopiero w przyszłym tygodniu. Niestety nie wiem, czy ten termin będzie satysfakcjonujący dla naszego klienta. Dodatkowo tania włóknina filtracyjna także mogłaby dojechać do nas w przyszłym tygodniu. Przełożony prosił żebym załatwiła te materiały jak najwcześniej. Trochę się bałam iść do niego i powiedzieć, ze mata filtracyjna i włóknina mogą być dopiero na poniedziałek w przyszłym tygodniu. Niestety musiałam iść do przełożonego.

Okazało się, że termin klientowi pasuje. On miał czekać ponad dwa tygodnie. Bardzo ucieszył się z warunków, które wynegocjowałam. Przełożony był ze mnie zadowolony i pogratulował mi dzisiejszego dnia i negocjacji z dostawcami.