Przynoszę nowy grill ze sklepu na imprezę

Przynoszę nowy grill ze sklepu na imprezę

 

Agnieszka jak co roku zaprasza wszystkich znajomych do siebie, by uczcić nadejście wiosny. Oczywiście wtedy robimy grilla i siedzimy przy piwku. W tym roku postanowiłem zrobić prezent dziewczynie, z którego na pewno będzie zadowolona.

Nowy grill ze sklepu jest łatwy w użyciu

grill ze sklepuWiem, że ta impreza jest dla niej bardzo ważna a jej grill jest już w tak opłakanym stanie, że nie wiem, czy w tym roku uda nam się cokolwiek na nim przyrządzić. Sam zdecydowałem, że kupię grill ze sklepu u nas na osiedlu, który mają również moi rodzice na działce. Jest to bardzo dobrej jakości produkt i na pewno będzie Agnieszce służył na długo. Chciałem jej zrobić niespodziankę, dlatego w dniu imprezy postanowiłem dostarczyć nowego grilla. Agnieszka o niczym nie miała pojęcia. W sklepie od razu powiedziałem jaki towar mnie interesuje i nie rozglądałem się zbytnio za niczym innym. Miałem konkretnie sprecyzowane plany zakupowe. W dniu imprezy Agnieszka od rana biegała i wszystko przygotowywała a ja spokojnie przygotowywałem miejsce w ogrodzie na nowo kupiony grill ze sklepu. Zanim jeszcze zaczęli się schodzić wszyscy znajomi to poszedłem do samochodu, aby wyjąć grilla i spokojnie go złożyć. Agnieszka rano coś wspominała, że się obawia, że grill nie da rady w tym roku i bała się, że impreza się nie uda. Uspokoiłem ją wtedy i zapewniłem, że będzie dobrze. Kiedy przyniosłem do ogrodu grilla to Agnieszka nie zauważyła i spokojnie go zacząłem skręcać. Kiedy do mnie weszła, żeby rozstawić stół w ogrodzie to zaniemówiła.

Zrobiłem jej świetną niespodziankę a urządzenie okazała się bardzo łatwe w użyciu. Starego grilla od razu wyrzuciliśmy, ponieważ nie będziemy z niego korzystać więcej. Agnieszka była zadowolona a impreza nam się udała. To był fajny wieczór.