Radca prawny szuka pracy w nowym mieście

radca prawny

Radca prawny szuka pracy w nowym mieście

Z narzeczoną zdecydowaliśmy się przeprowadzić do Pruszcza Gdańskiego, ponieważ moja narzeczona dostała awans, który wiązał się właśnie ze zmianą miejsca zamieszkania. Ja, jako prawnik wiedziałem, że łatwo znajdę pracę i nie obawiałem się takich zmian.

Czy radca prawny będzie potrzebny w naszym mieście?

radca prawny

Poszukałem w Pruszczu Gdańskich gdzie są porady prawne i wystosowałem do wszystkich miejsc moją aplikację. Skontaktował się ze mną po kilku dniach radca prawny, który poszukuje specjalisty do swojego biura. Poszedłem więc na spotkanie. W kancelarii byli adwokaci, który zajmowali się swoimi sprawami, więc poczekałem w korytarzu na spotkanie. Podszedł do mnie jeden adwokat i poprosił abym poszedł z nim do biura. Zaprowadził mnie do pomieszczenia, gdzie siedział tani radca prawny – Pruszcz Gdański, z którym miałem mieć rozmowę w sprawie zatrudnienia. Powiedział, że w jego kancelarii porady prawne udzielane są na najwyższym poziomie i zależy mu aby adwokat, którego zatrudnił był doskonale obeznany w poszczególnych przepisach prawnych. Oczywiście posiadałem odpowiednią wiedzę i wiedziałem, że na pewno sobie poradzę. Powiedziałem na koniec, że prawnik taki jak ja na pewno doskonale zasili kancelarię i na pewno będą ze mnie zadowoleni. Oczywiście zostałem zatrudniony od razu i od następnego dnia mogłem rozpocząć swoje porady prawne. Przydzielono mi już nawet kilku klientów, z którymi miałem się tego dnia spotkać. Cieszę się bardzo, że przenieśliśmy się do Pruszcza Gdańskiego, ponieważ radca prawny, który mnie zatrudnił jest znany w całym województwie a jego kancelaria ma dość dobre notowania.

Wiem, że moje porady prawne również będą bardzo dobre i dołożę wszelkich starań, aby ten radca prawny był ze mnie zadowolony. Moja narzeczona dość się ucieszyła i przygotowała z tej okazji dla nas pyszną kolację.