Regał wysokiego składowania od mojego kuzyna

Regał wysokiego składowania od mojego kuzyna

 

Gdy rozpoczynałem własną działalność gospodarczą musiałem zrobić bardzo wiele zakupów. Wiele z nich było bardzo trudnych, aczkolwiek część była wręcz nierealna. W takich sytuacjach zacząłem rozglądać się za znajomymi i rodziną, u których mógłbym kupić niezbędne wyposażenie.

Szukając regałów wysokiego składowania zwróciłem się do kuzyna

regały wysokiego składowania dostępne w PoznaniuOd dawna prowadził on sklep, w którym można było kupić wyposażenie do magazynów. Spytałem się go o potrzebne mi towary. Między Bogiem a prawdą regały wysokiego składowania dostępne w Poznaniu nie były trudne do znalezienie, ale niestety brakowało mi już pieniędzy na wszystkie te inwestycje. Chciałem jak najszybciej kupić wszystko to co było do kupienia i otworzyć biznes, by zaczął mi wreszcie przynosić korzyści. Kuzyn miał to, czego było mi potrzeba, co więcej, nie miał nic przeciwko temu, bym teraz zapłacił połowę, z kolei drugą połowę, gdy już otworzę działalność. Byłem mu za to bardzo wdzięczny. Była to ostatnia rzecz, która była mi potrzeba. Teraz, mając porządne regały wysokiego składowania mogłem w końcu wziąć się do pracy i czerpać z tego zyski. Klienci pojawili się już pierwszego dnia – przyznam, że nie spodziewałem się tak szybkiego obrotu sprawy. Momentalnie odrobiłem wszystko to, co musiałem na początku zainwestować. Gdy kuzyn dostał resztę pieniędzy za regały wysokiego składowania, był szczerze zdziwiony tempem. Myślał, że oddawanie pieniędzy zajmie mi co najmniej miesiąc albo dwa. Przyznałem, że sam również jestem zdziwiony tym, jak szybko moja firma zdobywa kolejnych klientów oraz jak szybko przynosi zyski.

Właścicielem firmy jestem do dziś, i regały zawsze biorę tylko i wyłącznie od kuzyna. On również sporadycznie korzysta z usług mojej firmy, aczkolwiek jest to bardzo rzadkie. Wiemy, że powinniśmy wspierać się i zostawiać tyle pieniędzy w rodzinie, ile to tylko możliwe.