Samochód dziecięcy na akumulator

Samochód dziecięcy na akumulator

Najpierw maluchy uczą się raczkować, siadać, aż w końcu przychodzi czas na pierwsze kroki. Najczęściej w okolicach pierwszych urodzin dzieci zaczynają chodzić, a w wieku dwóch lat mogą już korzystać z rowerków biegowych i podobnych sprzętów.

Jak szybko jeżdżą samochody elektryczne dla dzieci?

samochód elektryczny dla dzieciKażdy rodzic lubi spacerować ze swoją pociechą, dlatego przynajmniej kilka razy w tygodniu, dziecko może się wyszaleć w parku, czy na placu zabaw. Kiedy potrafi już sprawnie chodzić, to możemy mu kupić samochód elektryczny dla dzieci, w którym będzie mógł jeździć w trakcie wycieczek. Jest to świetna zabawka dla każdego dziecka, gdyż może sobie swobodnie siedzieć w samochodzie do złudzenia przypominającego oryginalny model i pokonywać o wiele większe odcinki drogi aniżeli szedłby pieszo. Maluchy często narzekają, że ich nóżki bolą i nie chcą dalej spacerować, a samochód całkowicie by rozwiązał ten problem. Auto elektryczne posiada zdalne sterowanie, dzięki któremu rodzic może kierować samochód kiedy dziecko się znudzi prowadzeniem jego. Samochody są napędzane niewielkim akumulatorem, który wystarczy raz na jakiś czas ładować. Mogą one jechać maksymalnie piętnaście kilometrów na godzinę, a najmniej z prędkością pięciu kilometrów. Samochód na akumulator jest wykonany z odpornego na uszkodzenia plastiku. Dziecięce auta mają lusterka boczne, pasy bezpieczeństwa, praktyczne zagłówki i światła z przodu i z tyłu samochodu, aby zwiększyć widoczność.

Zakup samochodu elektrycznego dla dziecka nie jest tani, bo za najprostszy model trzeba zapłacić około czterystu – pięciuset złotych. Najtaniej takie autka dostaniemy w sklepach internetowych, a dostępne są modele dla dziewczynek i dla chłopców. Z takiego prezentu z pewnością ucieszy się każde dziecko.