Sąsiad odmalowuje sufit czyli usługi budowlane

usługi budowlane

Sąsiad odmalowuje sufit czyli usługi budowlane

Przyszłam dzisiaj do domu z pracy około godziny siedemnastej. Zobaczyłam, że sąsiedzi, którzy mieszkają nade mną zalali mi sufit. Poszłam do nich podpytać się co się stało. Pani Marysia bardzo mnie przepraszała ale miała awarię pralki i niestety o tym nie wiedziała.

Usługi budowlane to specjalność sąsiada

usługi budowlane Jak wróciła z pracy w domu było już pełno wody. Powiedziała, ze jeżeli chodzi o mój zaciek to ona to załatwi tylko żeby dać jej troszkę czasu. Syn pani Marysi jest zatrudniony w firmie budowlanej i on się zna na wszystkich usługach budowlanych. Wiedziałam, że pani Marysia jest bardzo w porządku więc się nie martwiłam, że się nie dogadamy. Dzisiaj jechałam do pracy na ósmą. Toruń jest bardzo zakorkowany o tej porze. Dlatego zdecydowałam się wyjść troszkę szybciej. Na schodach spotkałam syna pani Marysi. Kamil powiedział mi, że firma budowlana w której pracuje kończy zlecenie w miejscowości Grudziądz. W sobotę podejdzie do mnie i zakupi odpowiedni sprzęt żeby odmalować mi sufit. Usługi budowlane to jego specjalność i mam się o nic nie martwić. Dzisiaj tylko wieczorem podejdzie żeby zobaczyć jak sufit wygląda, żeby wiedział ile materiałów musi kupić. Firmy budowlane w których Kamil pracował do tej pory mają dobre opinię. Obecnie zakład budowlany, w którym pracuje kończy zlecenie dlatego nie może do mnie podejść w tym tygodniu. Powiedziałam mu, że mi się nie spieszy. Zaciek nie jest mocny. Wiem, że Kamil wykona to usługę prawidłowo więc chętnie poczekać. Poza tym nie będę musiała mu nic płacić. Kamil podszedł wieczorem ocenił zaciek. Powiedział, że w sobotę zacznie prace z rana i jeśli może przyszedłby do mnie o dziewiątej.

Jak najbardziej, ta godzina mi pasowała. Usługi budowlane zostały wykonane na najwyższym poziomie. Byłam bardzo zadowolona z końcowego efektu.

Więcej na http://szulc-bud.pl