Spektrometry alfa na magazynie

spektrometria

Spektrometry alfa na magazynie

Mam na imię Tomek. Jestem kierownikiem magazynu, w którym pracuję już od pięciu lat. Mam pod sobą kilku pracowników, którymi zarządzam. Koordynuję wszelkimi dostawami na magazyn oraz każdą wysyłką do klientów.

Spektrometry alfa i nie tylko

spektrometria

Nasz asortyment to między innymi spektrometr ramana, który jest od producenta z tego samego miasta, spektrometr alfa, który kupujemy u znajomego producenta szefa oraz spektrometr przenośny, który produkuje jeden z największych procentów w kraju. Mamy bardzo szeroką ofertę i każdy klient u nas znajdzie coś dla siebie. Ostatnio była duża dostawa na nasz magazyn, ponieważ kierowca przywiózł detektor promieniowania, który liczył sobie sto sztuk. Bardzo szczegółowo podchodzimy do wszystkich towarów i każdy detektor promieniowania zanim zostanie przyjęty na magazyn jest szczegółowo sprawdzany. Posiadamy do tego wszelkie niezbędne urządzenia. Raz dostawca przywiózł analizatory i w trakcie sprawdzania okazało się, że jeden analizator ftir nie działa poprawnie i musiałem odesłać cały asortyment. Dostawca jest wtedy zobowiązany sprawdzić szczegółowo każdy analizator ftir i dopiero po sprawdzeniu spisuje protokół i przesyła do nas zamówienie po raz kolejny. Jeżeli chodzi o wysyłkę sprzętu z naszego magazynu to osobiście odpowiadam za towar. Sprawdzam każdy spektrometr przenośny zanim zostanie zapakowany. Tak robię z każdym urządzeniem. Jest to bardzo ważne, ponieważ firma nie pozwala sobie na żadne reklamacje względem towaru jaki oferuje. Moja praca jest bardzo odpowiedzialna.

Dlatego posiadam precyzyjny sprzęt, który pozwala mi na sprawdzenie każdego urządzenia, które opuszcza nasz magazyn. Lubię swoją pracę, ponieważ pozwala się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Odbywam także mnóstwo szkoleń, na które wysyła mnie szef.