Sposób na dojazd do pracy – rowery elektryczne?

Sposób na dojazd do pracy – rowery elektryczne?

Każdy zapewne szuka taniego sposobu by dostać się do pracy. Zwłaszcza te osoby, które mieszkają poza miejscem wykonywania pracy lub mieszkają na drugim końcu miasta. Wiadomo że taki spacerek może zająć nawet godzinę. A każdy chyba woli sobie pospać na przykład godzinę dłużej lub pół, niż już biec do pracy.

Rowery elektryczne – oszczędnie i szybko?

rowery elektryczneDostanie się do pracy samochodem może i jest szybkie, ale czy tanie? Niekoniecznie, zwłaszcza jeśli mamy się poruszać po dużej aglomeracji miejskiej, gdzie są liczne skrzyżowania, światła, przejścia dla pieszych i tak dalej. Czasami można stać w korku parę godzin, a już na pewno jak wykonywane są jakieś roboty drogowe. Dobrym rozwiązaniem są rowery miejskie. Doskonale się sprawdzają w ruchu ulicznym. A ponadto są najtańszym sposobem dostanie się do pracy, czy gdziekolwiek chcemy. Nie musimy kupować do roweru żadnego paliwa, benzyny i tak dalej. Wystarczy praca naszych nóg podczas pedałowania. Rowery miejskie od niedawna są popularne. Swoją popularność chyba zyskały dzięki propagowaniu troski o dbanie o środowisko naturalne. Skoro rower jest taki tani, to warto chyba z niego korzystać. Ale trzeba wtedy wykluczyć solidne rowery elektryczne, gdyż korzystanie z nich będzie nas kosztowało. Trzeba przecież albo naładować akumulator, albo wlać paliwo. o zależy od modelu. Jadąc na przykład do pracy, możemy swobodnie zahaczyć o sklep, ponieważ rower nie wymaga dość dużego miejsca parkingowego i praktycznie możemy z nim stanąć gdzie tylko chcemy.

Mi najbardziej podobają się rowery holenderskie. Ale każdy ma swój gust. Tanim sposobem dostania się do pracy może być też komunikacja miejska. Bilet autobusowy, tramwajowy nie jest też taki drogi, a jak mamy jakieś ulgi, to możemy liczyć na obniżenie ceny nawet o połowę i można jechać z kimś.