Stabilny wieszak z metalu

Stabilny wieszak z metalu

Będąc ostatnio na zakupach doszłam do pewnego ciekawego wniosku, mianowicie od kilku lat nie przemija moda na koty. Ich wizerunki pojawiają się praktycznie wszędzie, od ubrań, przez biżuterię, aż po elementy dekoracyjne do domu. Nie mam pojęcia, skąd ten trend, ale na pewno cieszy się on niezmiennie dużym powodzeniem.

Metalowy wieszak z wizerunkiem kota

wieszak kuty wiszącyZawsze lubiłam koty. Uważam, że są to niezwykle inteligentne zwierzęta, a przy tym takie piękne i idealne do przytulania. W ostatnim czasie na każdym praktycznie kroku spotykam się z wizerunkami kotów. Od kilku lat panuje bowiem taki trend, że koty są wszędzie: na ubraniach, w biżuterii, wśród dziecięcych zabawek a nawet w elementach dekoracyjnych domu. Te ostatnie najbardziej przypadły mi do gustu. Mam zasłony z kotami, kilka poduszek a teraz nadeszla pora na wieszak kuty wiszący, również przedstawiający kota. Kupiłam go niedawno i całkiem przez przypadek. Potrzebowałam jakiś porzadny wieszak na ubrania wierzchnie do przedpokoju, więc dwa razy sie nie zastanawiałam. Wieszak ten wykonany jest z malowanego na czarno metalu. Posiada sześć wygodnych haczyków, które opierają się o wizerunek leżącego kota. Z racji tego, że wieszak jest kuty, to posłuży mi bardzo długo. To było dla mnie ważne, żeby mógł wytrzymać duże obciążenia. Zbliża się zima, więc już niedługo będą na nim wisiały ciężkie kurtki, plaszcze czy kożuchy. Poza zaletami funkcjonalnymi, wieszak jest ciekawą ozdobą w moim mieszkaniu, na którą każdy zwraca uwagę zaraz po wejściu.

W sklepach można spotkać bardzo dużo przedmiotów użytku codziennego, na których widnieją wizerunki kotów. Osobiście mam w domu trochę takich rzeczy. Ostatnim moim nabytkiem jest metalowy wieszak, przedstawiający wizerunek kota. Umieściłam go w przedpokoju.