Szukam tanich usług remontowo budowlanych

Szukam tanich usług remontowo budowlanych

 

Wybudowałem sobie dom. Zostało mi sporo jeszcze do wykończenia ale nie mam czasu, bo musiałem wrócić do pracy. Postanowiłem, że zatrudnię kogoś do wykończenia i remontu w środku. Będzie to dla mnie dużo wygodniejsze rozwiązanie.

Znalazłem tanią firmę od usług remontowo budowlanych

uslugi remontowo budowlane na terenie BydgoszczyPrzydałoby mi się się jakieś tanie przedsiębiorstwo, które świadczy uslugi remontowo budowlane na terenie Bydgoszczy i będą mogli u mnie zacząć od zaraz. Zależy mi na czasie, ponieważ chciałbym jak najszybciej wprowadzić się do domu. Znam nieco środowisko, bo siedzę w tej branży i na pewno znajdę kogoś. Zadzwoniłem do Mariana, on to jest jednym z lepszych budowlańców. Ma znajomości to na pewno poleci mi kogoś taniego. Marian spełnił moje oczekiwania i od razu dostałem od niego namiar na firmę, która podobno ma najtańsze uslugi remontowo budowlane na terenie Bydgoszczy i podobno wolne terminy. Nie czekając zadzwoniłem tam od razu. Facet przyjechał do mnie na adres, ażeby oszacować czas oraz koszt remontu. Zaskoczyłem się, ponieważ na prawdę bardzo tanio mi policzył, przez co zdecydowałem się go wynająć. W ciągu miesiąca ma być wszystko zrobione i będę mógł zwozić meble. Firma tego człowieka jest bardzo rzetelna, ponieważ wywiązał się on ze wszystkich ustaleń i rzeczywiście po miesiącu mogłem wnosić meble. Dom został bardzo dobrze wykończony a remont wykonany poprawnie. Sam to bym pewnie lepiej tego nie zrobił. Jestem zadowolony i pewnie jak będzie do remontu mieszkanie mojej córki, to też skontaktuję się z tym przedsiębiorcą.

W domu już zamieszkałem. Wszystko m się podoba i zastanawiam się nawet nad zamontowaniem kominka w salonie. Mam w tym celu wygospodarowane miejsce. Pewnie zadzwonię do tego człowieka, żeby i tym razem zlecić mu to zadanie.