Szybka renowacja stomatologiczna

Szybka renowacja stomatologiczna

Jestem zawodnikiem jednej z profesjonalnych sekcji bokserskich. Niedawno podczas treningu, zrobiłem po prostu fatalny unik i dzięki mojej własnej nieudolności przeciwnik z całym impetem uderzył mnie prawym sierpowym prosto w szczękę. Jeden z zębów nie wytrzymał i wypadł, na szczęście implanty w Toruniu są sprawą, którą można szybko załatwić, więc udałem się do gabinetu.  

Dentysta szybko uzupełnił ubytki w uzębieniu

implanty w ToruniuWiadomo, że sporty walki powodują wiele mniejszych i większych kontuzji w związku z czym, człowiek powinien zdawać sobie sprawę z dużego zagrożenia. Oczywiście tak jest, jednak praktycznie przecież nikt nie zastanawia się jak wygląda leczenie zanim dotknie go jakiś uraz. W związku z tym nie bardzo wiedziałem jak powinienem zabrać się za całą tą sprawę, a nie wyglądała ona najlepiej, gdyż brak jednego z zębów ; a już szczególnie górnej „jedynki”, czyli tego który jest najbardziej widoczny jest sprawą uciążliwą nie tylko ze względów estetycznych, ale i przy codziennym spożywaniu posiłków, które staje się znacznie utrudnione. Na szczęście pani w rejestracji poinformowała mnie o całym zestawie badań, które muszę przejść przed tym drobnym zabiegiem, dzięki czemu mimo wcześniejszych obaw wszystko przebiegło sprawnie. Właśnie wtedy implanty w Toruniu zastąpiły mój pierwotny korzeń zęba. Poza tym technologicznym postępem praktycznie w efekcie nie można było dostrzec żadnych zmian.  

Cała reszta zęba wyglądała identycznie jak kiedyś, dzięki czemu osoby, które nie widziały mnie od czasów tamtego faktu w ogóle się nie zorientowały. Przez kilka dni towarzyszył mi drobny ból i obrzęk dziąsła, jednak podobno jest to całkiem normalne w przypadku zapełniania ubytków w uzębieniu i faktycznie później wszystko wróciło do normy.