Torby bawełniane pomysłem na prezent

Torby bawelniane

Torby bawełniane pomysłem na prezent

Zbliżają się urodziny mojej nastoletniej chrześniaczki. To dla mnie bardzo ważna chwila, ponieważ zawsze uczestniczyłam w Jej życiu, właściwie od przysłowiowej kołyski. 

Czy torby bawełniane to dobry prezent?

Teraz, gdy wkracza w tej specyficzny i – nie ukrywajmy – dosyć trudny wiek, chciałabym zapewnić Jej wszystko co trzeba. Niestety nie jest to najszczęśliwszy czas w moim życiu, a kilka przykrych zdarzeń spowodowało, że jestem obecnie w kiepskiej sytuacji finansowej. Jak nietrudno zatem się domyślić, nie dysponuje dużym budżetem na prezent. Mimo wszystko postanowiłam się nie poddawać. Moja chrześniaczka Oliwia jest wielką fanką komiksów. Ja zdecydowTorby bawelnianeanie wolę książki w tradycyjnej firmie, natomiast jej pasja bardzo mnie cieszy i zamierzam ją pielęgnować. Od razu wiedziałam, że chce podarować jej coś osobistego. Zdecydowałam się na bawełniane torby z nadrukiem. Pomysł przyszedł mi do głowy całkiem przypadkowo, ponieważ niedaleko mnie swoją siedzibę ma producent toreb reklamowych. Widziałam torby ekologiczne z nadrukiem, które wykonuje i muszę przyznać, że są po prostu piękne. Inspirując się grafikami z Internetu wykonałam roboczy szkic, przedstawiający postaci z ulubionych komiksów Oliwi. Jestem przekonana, że producent toreb bawełnianych dodatkowo go uatrakcyjni, doda mocne kolory i nada grafice dynamiczny wygląd. W ten sposób moja chrześniaczka otrzyma torbę z ulubionym motywem, w której będzie nosić zeszyty do szkoły. Doszłam do wniosku, że solidne torby bawełniane mogą z powodzeniem zastąpić te papierowe, w których wręcza się prezenty. Dlatego w tym prezencie znajdą się dwa kolejne – najnowszy komiks i bilet do kina na wspólny seans.

Dzięki temu spędzimy wspólnie trochę czasu, a dodatkowo przeżyjemy niezapomniane emocje w okularach 3D. Mam nadzieję, że i Jej ten upominek się spodoba.