Transport mebli – potrzebna była pomoc

transport mebli

Transport mebli – potrzebna była pomoc

Ja to jestem taką osobą, że wszystko lubię zrobić sama, bo wtedy wiem, że jest zrobione tak, jak chcę. Wtedy na pewno jest zrobione dobrze. Kiedy zaś zlecę coś innej osobie, to nie zawsze tak jest. Nie zawsze jej praca spełnia moje oczekiwania, bo muszę też przyznać ze smutkiem, że jestem perfekcjonistką.

Komu zlecić transport mebli?

transport mebliWiem jednak, że powinnam częściej coś komuś oddawać, bo sama zakopuję się w obowiązkach i moja firma w Gdańsku nie ma czasu się rozwijać. Przekonałam się boleśnie o tym, że zadania trzeba zlecać podczas mojej przeprowadzki. Musiałam się przenieść w obrębie Trójmiasta i oczywiście stwierdziłam, że wszystko zrobię sama. Jak to mam zlecić profesjonalny transport mebli trójmiasto? Przecież doskonale sobie z tym poradzę! Tak myślałam, ale się pomyliłam. Po pierwsze, moje auto mogło zmieścić co najwyżej jedną szafę na raz, a szaf było pięć. Do tego oczywiście trzeba było przewieźć dwa łóżka i sterty innych rzeczy. Szybko, muszę przyznać, skapitulowałam. Po trzecim kursie w tę i na zad, zadzwoniłam do jakiejś firmy z Gdańska chyba, żeby zapewnili mi transport mebli, bo ja nie dam rady. Musiałam oczywiście trochę za to zapłacić, ale jak ja błogosławiłam ten spokój, który teraz miałam. Meble dotarły w całości, a ja nie musiałam się więcej męczyć. Poza tym jak tak robiłam ten transport mebli we własnym zakresie, okazało się, że trochę sobie meble uszkodziłam. Zabolało mnie to w czuły punkt, czyli w ten perfekcjonistyczny.

Wiedziałam, że to oznacza, iż będę czym prędzej musiała szafy wymienić albo odrestaurować, bo będą mnie irytowały za każdym razem jak na nie spojrzę. To była dla mnie lekcja delegowania zadań i trochę na niej skorzystałam, bo od czasu przeprowadzki więcej zadań zlecam na zewnątrz. Wciąż jednak nie jest oczywiście idealnie, ale myślę że mam szansę się tego nauczyć.