Udział w szkoleniu z przedłużania włosów

Udział w szkoleniu z przedłużania włosów

 

Od lat prowadziłam mały salon fryzjerski na osiedlu i miałam ogrom stałych klientów. Kiedy dzielnica zaczęła się bardziej rozbudowywać, to zaglądały do mnie nowe osoby. Miałam dość ubogi zakres usług, co natychmiast zamierzałam naprawić. Postanowiłam poszukać jakiegoś szkolenia dla siebie.

Profesjonalnie przedłużane włosy dzięki odbytemu szkoleniu

przedłużanie włosów szkoleniaOdbyłam w międzyczasie kilka kursów i dzięki temu nie tylko zakres oferowanych przeze mnie usług wzrósł, ale także ich jakość. Ostatnio klientki pytały mnie o możliwość przedłużania włosów w moim salonie i był to dla mnie sygnał, że powinna wprowadzić kolejną usługę jak kompleksowe przedłużanie włosów szkolenia były dostępne od ręki w moim mieście i byłam pewna, że bez trudu znajdę to odpowiednie. Oczywiście miałam rację i dość szybko udało mi się zapisać na szkolenie. Nie było ono drogie, ale w pełni profesjonalne i wiedziałam, że po jego ukończeniu otrzymam certyfikat. Szkolenie trwało kilka dni i nie było ono skomplikowane. Jako doświadczona i zdolna fryzjerka szybko łapałam nową wiedzę i dzięki temu nauczyłam się profesjonalnego przedłużania włosów. Kurs zresztą prowadziła jedna ze znanych znanych osób w świecie fryzjerskim, która wiele mnie nauczyła. Zdobyte na szkoleniu umiejętności wprowadziłam w swoim salonie. Pracowałam tylko ze sprawdzonymi produktami, co dawało mi gwarancję jakości i co najważniejsze, zadowolenie wszystkich moich klientek. Wiele z nich decydowało się przedłużyć włosy w moim salonie fryzjerskim.

Kiedy moja przyjaciółka brała ślub, to oczywiście ją uczesałam w ramach prezentu. Zdecydowała się również na przedłużenie włosów i dzięki temu wybrana przez nią fryzura prezentowała się wręcz bajecznie. Alicja na swoim ślubie wyglądała jak księżniczka. Fryzurę miała idealną.