W jaki sposób działa osocze bogatopłytkowe?

W jaki sposób działa osocze bogatopłytkowe?

Niezwykle znany stał się wampirzy lifting, z którego korzystają największe gwiazdy ekranu. To właśnie przez to tak wiele kobiet o nim usłyszało. Oczywiście to dzięki jego skuteczności został doceniony. Myślę że jeśli zapoznacie się z jego działaniem to same docenicie jak przydatny jest to zabieg.

Jak wygląda zabieg z osoczem bogatopłytkowym?

osocze bogatopłytkowe warszawaOgółem przed samym zabiegiem pobiera się od was nieco krwi. To właśnie dzięki temu można wykonać ten lifting. Można się domyśleć skąd pochodzi jego nazwa. W specjalnej wirówce odwirowuje się pobraną krew, dzięki czemu oddziela się czerwone krwinki od osocza bogatopłytkowego. Oczywiście zastosowany jest tam jeszcze specjalny żel który w tym pomaga. Właśnie tą substancję wstrzykuje się pod skórę lub też wprowadza się z pomocą wolumetrii. Jednak jakie ona posiada działanie? Stymuluje on komórki macierzyste do tego żeby się namnażały, co trzeba przyznać jest niezwykle cenne. Jednocześnie wytwarza się nowy kolagen dzięki pobudzaniu fibroblastów. Jak wiadomo włókna kolagenowe są potrzebne do tego żeby skóra była napięta oraz odmłodzona, także można dzięki temu pozbyć się uporczywych zmarszczek. W ten właśnie sposób działa osocze bogatopłytkowe Warszawa słyszałem że posiada kilka świetnych gabinetów które się tym zajmują. Jak widać sam zabieg jest niezwykle prosty, a przy tym zapewnia naprawdę wiele różnych korzyści przez co doradzałbym z niego skorzystać jeśli chcecie zadbać o swoją urodę.

Oczywiście jest także wiele innych zabiegów które oferuje medycyna estetyczna, myślę że powinnyście sprawdzić jak działa każdy z nich. Oczywiście w teorii. Potem dobrze byłoby wybrać któryś jak choćby osocze bogatopłytkowe żebyście mogły być jeszcze piękniejsze. Trzeba zawsze starać się poprawić swoją urodę, bo to zależy jedynie od waszych chęci.