Właściciel hurtowni opowiada o swojej pracy z ogrodzeniami

ogrodzenia

Właściciel hurtowni opowiada o swojej pracy z ogrodzeniami

Nazywam się Włodek i jestem właścicielem jednej z najbardziej znanych hurtowni w Poznaniu. Moja hurtownia ma bogatą ofertę zarówno dla klientów indywidualnych jak o biznesowych.

Poznańskie ogrodzenia są popularne

ogrodzeniaNajwiększym zainteresowaniem wśród wszystkich klientów cieszą się nasze ogrodzenia poznań, które są dostępne w każdej możliwej formie. Mamy ogrodzenia z siatki, drewna, metalowe a także kamienne. Ale to jedne z wielu jakie są dostępne w naszej ofercie. Moja hurtownia sprzedaje także bramy wjazdowe, które również mają wielu swoich zwolenników. W szczególności właściciele firm, bądź posesji. Ostatnio także spółdzielnie mieszkaniowe zamawiają u nas bramy wjazdowe, które wymieniają w swoich blokach, bądź kupują bramy wjazdowe do nowo powstających bloków. Mamy różne rodzaje bram wjazdowych i są to dwuskrzydłowe, jednoskrzydłowe czy tęż przesuwne. W tej kategorii sprzedaży ważnym elementem sprzedaży jest automatyka do bram, którą oczywiście również posiadam w ofercie. Ważna jest automatyka do bram skrzydłowych, gdzie można otworzyć część skrzydła, albo taka automatyka do bram, która ma możliwość wykrywania przeszkody. Moja hurtownia jest bardzo prężna i mam naprawdę doskonały towar na sprzedaż. Współpracuję z najlepszym poznańskim producentem, który dostarcza mi ogrodzenia różnego rodzaju i zastosowania, bramy wjazdowe, których też jest ogromny wybór a nasza automatyka do bram pochodzi właśnie od niego. Zatrudniam bardzo dużo ludzi, mamy swój własny magazyn, na którym znajdują się różne ogrodzenia oraz szereg innych towarów takich jak bramy wjazdowe czy płoty a także automatyka do bram, która jest na osobnym dziale magazynowym.

Mam swoich kierowców, którzy dostarczają towar klientom. Jestem cenionym pracodawcą jak i handlowcem co jest dla mnie bardzo ważne.