Własny projekt bluzy

Artykuły | Porady | Ciekawostki

Własny projekt bluzy

Kiedyś posiadanie koszulki, bluzy wykonanej według naszego pomysłu mogło polegać tylko na jej uszyciu lub wymalowaniu odpowiednia farbą do materiału. Obecnie możemy zamówić w internecie cichy według naszego pomysłu. Sami je projektujemy i zamawiamy odpowiedni rozmiar. Najczęściej decydujemy się na własnego pomysłu koszulki oraz bluzy.

Bluzy z własnym napisem 

bluzy z napisamiChcąc kupić bluzę z wymyślonym przez nas napisem, czy to z jakimś śmiesznym, czy związanych z kibicowaniem lub należeniem do jakiegoś klubu, na przykład piłkarskiego, musimy ją najpierw sami zaprojektować na stronie internetowej sklepu. Jedyne ograniczenie jakie tam mamy, to nasza wyobraźnia, ponieważ możemy na tej koszulce umieścić każdy napis. Jednak powinnismy dokładnie sprawdzić, czy wszystko na bluzie napisaliśmy poprawnie, ponieważ zostanie ona wykonana dokładnie tam samo jak na sporządzonym przez nas projekcie. Bluzy z napisami są bardziej popularne, i częściej sprzedawane od zwykłych, jednolitych bluz. Jednak na zaprojektowanie samemu bluzy nie każdy się decyduje, ponieważ wolimy kupić bluzę w zwykłym sklepie. Powstaje duże sklepów internetowych, należących do sławnych ludzi, którzy pierwsze koszulki zamawiali właśnie na takich stronach, tworząc projekty i kupując ich dużą liczbę. Po pewnym czasie nawiązują oni współprace z firmą zajmującą się tworzeniem bluz i tworzeniem na nich napisu, dzięki czemu cały czas posiadają pełny towar w swoich sklepach.

Jeżeli chcemy kupić zaprojektowaną przez nas bluzę musimy znaleźć dobrą stronę internetową na której możemy stworzyć projekt. Najczęściej edytory znajdują się na stronach sklepów. Bluza, która została przez nas zaprojektowana, posiada swoją cenę, i przeważnie waha się od od siedemdziesięciu do stu pięćdziesięciu złotych.