Wspaniała naklejka na ściany

Wspaniała naklejka na ściany

Od dłuższego czasu pracuję w Ameryce chcąc zapewnić swojej rodzinie jak najbardziej dostatnie życie. Niestety, ciągłe rozłąki bardzo nas męczyły i były dla nas bolesne, toteż zdecydowałem, żeby żona wraz z synkiem przeprowadziła się do mnie.

Wspaniała naklejka naścienna dla chłopców

naklejki na ścianę dla chłopcaMoja żona doskonale zna angielski, jest również świetnie wykształcona, także ze znalezieniem pracy nie miałaby najmniejszych problemów. Nasz synek za to jest jeszcze w tak młodym wieku, że bariera językowa z pewnością nie będzie mu przeszkadzać, oraz szybko, jak to w przypadku małych dzieci, załapie nowy język. Problem jednak stanowił pokój dla syna, czy raczej jego brak. Nie chciałem, aby dziecko spało w jednym z moich pokoi gościnnych, a miało swój pokój, jak z bajki. Czym prędzej zatem wziąłem się za odmalowanie pokoju, położenie kolorowej tapety na jednej ze ścian, a także wymianę mebli i zakup dekoracji. Nieocenione w tej sytuacji okazały się naklejki na ścianę dla chłopca, jakie znalazłem w jednym ze sklepów z asortymentem meblowym. Było ich mnóstwo, jednak najbardziej spodobała mi się ogromna naklejka, która wyglądała raczej, jak plakat, ale przedstawiała ulubionego superbohatera mojego synka. Postanowiłem ją zakupić i tuż po powrocie do domu nakleić. Efekt końcowy naprawdę mnie ucieszył. Naklejka prezentowała się stokroć lepiej od papierowego plakatu. W dodatku miałem pewność, że nie porwie się i będzie o wiele odporniejsza od papieru. Aby dopełnić charakter pokoju postanowiłem również zawiesić ogromną flagę amerykańską. Wszystko to w świetny sposób komponowało się ze sobą, a kiedy wysłałem zdjęcia mojej żonie, ta również bardzo się ucieszyła. Byłem zatem w pełni gotów na to, aby przyjąć swoją rodzinę do siebie. 

Syn bardzo się ucieszył na widok pokoju. Ciągle pokazywał naklejkę i powtarzał słowo „cool” klaszcząc przy tym w dłonie. Na wieść o tym, że przeprowadza się do taty, ucieszył się tak bardzo, że postanowił nauczyć się paru słów w języku angielskim. Jestem z niego dumny.