Współczesny tryb życia i trener personalny

Współczesny tryb życia i trener personalny

W końcu zaczyna robić się coraz cieplej. Od razu jakoś tak milej człowiekowi na sercu się robi. Ostatnio wyjrzałam za okno i zauważyłam, że co czwarta osoba biega, chodzi na energiczne spacery z psami, lub jeździ na rolkach, czy rowerze.

Czas zmienić nawyki na wiosnę

motywujący trener personalny w WarszawiePomyślałam sobie, że skoro inni dają radę się ruszać, to może i ja powinnam. Przez zimę trochę przytyłam znowu, niestety. Przydałby mi się jakiś motywujący trener personalny w Warszawie. Bo za jakiś czas wracam do stolicy. Teraz pomagam rodzicom na wsi, a tutaj o trenerze to nie ma nawet co marzyć. Więc wyszukałam ogłoszeń, i zastanawiałam się, czy jakiś trener będzie mi odpowiadał, bo jestem raczej wybredną osobą. Poza tym, żeby mnie zmotywować, to trzeba cudów chyba, bo jestem bardzo leniwą osobą. Miałam nadzieję, że znajdę kogoś, kto do mnie dotrze, będzie potrafił sprawić, że będę chciała się ruszać. No i zdecydowałam się na jednego pana, z całkiem sporym doświadczeniem. Jego klienci byli bardzo zadowoleni, bo czytałam opinię przed rozpoczęciem współpracy. Przyznam, że opinia innych osób, jest dla mnie bardzo ważna, przed skorzystaniem z różnego typu usług. Zawsze sprawdzam oceny kosmetyku, opinię o lekarzach, i tak dalej. Więc mam nadzieję, że efekty będą. Bo póki co spotkałam się już z tym panem i rozpoczęliśmy ćwiczenia. Oby mój stan motywacji się utrzymał, i mój słomiany zapał, się tutaj nie pojawi. Trzeba dążyć do celu i się nie poddawać. Samozaparcie i motywacja to bardzo ważna sprawa, bez niej nic nie osiągniemy.

Warto dbać o swoje ciało, nie tylko ze względów wizualnych, by ładnie się prezentować, ale i dla lepszego samopoczucia i zdrowia. Będąc szczuplejszą osobą, nie czujemy się ociężali, i nie chodzimy zmęczeni przez cały czas. Sport jest nam bardzo potrzebny.