Współpraca z najlepszą firmą transportową

Artykuły | Porady | Ciekawostki

Współpraca z najlepszą firmą transportową

Byłem zatrudniony jako kierownik magazynu w firmie, która od niedawna działała na rynku. Wiedziałem jednak, że z czasem się ona rozwinie i cierpliwie czekałem. Do firmy napływało z każdym miesiącem coraz więcej zleceń i zanim się obejrzałem, to firma się rozrosła.

Częste zlecanie transportu towarów za granicę 

transportZanim się obejrzałem, to pojawili się odbiorcy zagraniczni, którzy zamawiali towary i musiałem zająć się organizacją transportu, ponieważ kierowcy zatrudnieni w firmie obsługiwali tylko teren kraju. Miałem już pomysł w jaki sposób zorganizować transport zagraniczny i od razu zabrałem się do pracy. Jakiś czas temu mój znajomy opowiadał mi o firmie transportowej, która realizowała zagraniczne zlecenia. Oferowali w pełni profesjonalne usługi w atrakcyjnych cenach. Musiałem znaleźć firmę, której regularnie zlecałbym przetransportowanie towarów za granicę a ta firma właśnie się idealnie do tego nadawała. Kontakt z właścicielem firmy nawiązałem bardzo szybko i jeszcze tego samego dnia doszło do podpisania umowy. W poniedziałek była zaplanowana pierwsza wysyłka towaru do Belgii i cieszyłem się, że znalazłem już firmę transportową. Kierowca przyjechał do magazynu zgodnie z ustaloną godziną a zapakowanie towaru przeznaczonego do transportu przebiegło sprawnie. Zadowolony byłem z obsługi, ponieważ towar do klienta dotarł na czas i wiedziałem już, że współpraca z tą firmą transportową będzie udana. Była to w końcu najlepsza firma transportowa w całym województwie.

Po roku musiałem wprowadzić spore zmiany w swoim magazynie, ponieważ potrzebowałem więcej pracowników. Szef wynajął dodatkowe pomieszczenia, bo powoli zaczynało brakować miejsca na towary. Każdego dnia wpadało mnóstwo zamówień, które trzeba było wykonywać na bieżąco.