Wycieczka i czarujące ogrody w Krakowie

Ogrody w Krakowie

Wycieczka i czarujące ogrody w Krakowie

Właśnie wróciłam wycieczki po mieście smoka wawelskiego. Muszę wam powiedzieć, że nie tylko najwspanialsze budowle, wieże, kościoły i inne dzieła sztuki wywarły na mnie takie wrażenie, ale przede wszystkim ogrody, tak właśnie ogrody wywarły na mnie takie wrażenie.

Ogrody w Krakowie są najwspanialsze

Ogrody w KrakowieOglądałam jak pracują robotnicy bez koszulek, jak w pocie czoła zajmują się pracą, jak usługi ogrodnicze mają w małym paluszku, a wychodziło im to nie tylko sprawnie, ale też szalenie estetycznie. Widziałam ogrody przy domach jednorodzinnych, które wyglądały ja k cudowne, pałacowe i estetyczne budowle z połączenia dzikiej natury i ludzkiej kreatywności. Czytałam, że w Krakowie wiele firm szczyci się, że zakładanie ogrodów, przez nich właśnie jest doskonalsze od poprzedniej. Jest w tym ziarno prawdy, bo po wizycie nie umiem się zdecydować, nie mam pojęcia, który ogród podobał mi się najbardziej. Chciałam popytać Krakowian czy mają na ten temat jakieś zdanie. Jednak spotykałam się z informacją, że czarujące ogrody w Krakowie są najwspanialsze i tyle. Niesamowite jest jak wspaniali są w tym mieście ludzie, które kochają swoje miasto wręcz nadludzką miłością. Fantastyczne. Usługi ogrodnicze w tym mieście są na tak wysokim poziomie, jak poziom uniwersytetu jagiellońskiego, o czym sami możecie się przekonać odwiedzając te miasto. Pod postem umieściłam zdjęcia w jaki sposób zakładanie ogrodów przeprowadza się w Krakowie, co będzie świadczyć o jego wielkości.

Kraków to naprawdę miasto w którym przecinają się inspiracje w nieskończoność, jak niekończenie wiele prostych przechodzących przez jeden punkt. Ogrody w Krakowie to zupełnie oddzielna tematyka. Myślę, że ten wpis potraktuje jako wstęp, a opisze szczegółowo je jutro.Może któraś z was była już w tym najpiękniejszym mieście?