Wykład o szklanych balustradach

szklane balustrady

Wykład o szklanych balustradach

Jestem studentką ostatniego roku na wydziale budownictwa. Dzisiaj mam zajęcia z moim ulubionym profesorem. Profesor pochodzi z miejscowości Kraków. Do Warszawy przyjechał dziesięć lat temu. Wybrał naszą uczelnię ponieważ jest u nas wysoki poziom.

Gdzie można spotkać szklane balustrady?

szklane balustradyNasza uczelnia organizuje różne konkursy dla studentów i to profesorowi się bardzo podobało. Dzisiaj mamy zajęcia z nowoczesnych materiałów, które mogą być wykorzystane w pomieszczeniach mieszkalnych lub firmowych. Na zajęcia wybrał dwa rodzaje materiałów. Zdecydował się z nami omówić szklane balustrady a także nowoczesne szklane drzwi. Szklane balustrady są często spotykane w różnych państwowych instytucjach. Balustrady szklane są łatwe w montażu. Balustrada szklana jest dostosowana do warunków wewnętrznych i zewnętrznych. Wymagany jest montaż przez fachowca, który zna się na rzeczy,. Nie powinno się montować balustrady szklanej bez doświadczenia. Balustrada szklana musi zostać zamontowana prawidłowo, żeby nie doszło do jakiegoś wypadku. Profesor wszystko nam dokładnie wytłumaczył. Pokazał jak wygląda montaż balustrad na ciekawym filmiku. Jeżeli chodzi o drzwi szklane to procedura jest taka sama. Montaż drzwi jest dużo łatwiejszy. Drzwi szklane przesuwne przyjeżdżają do klienta odpowiednio opakowane i wystarczy je tylko prawidłowo wyregulować żeby drzwi były prosto zamontowane. Drzwi szklane składane wymagają więcej pracy. Specjaliści na miejscu u klienta muszą połączyć skrzydła jeżeli drzwi są dwu skrzydłowe. Jak skrzydła zostaną połączone to należy zamontować i dokręcić rolki.

Zajęcia z naszym profesorem są bardzo interesujące. Poza wiedzą praktyczną, przekazuje nam wiele cennych informacji praktycznych. Wiedza ta na pewno przyda nam się w trakcie naszej pracy w przyszłości.

Więcej informacji można znaleźć na stronie firmy: Vitri z Krakowa, ul. Zygmunta Augusta 5/1