Wynajęłam meble na event

Wynajęłam meble na event

Potrzebuję pomocy. Organizuję pierwszy raz w nowej firmie imprezę. pracownicy oddelegowali mnie do tego zadania i chcą sprawdzić jak sobie ze zleceniem poradzę. Mogę prosić ich o pomoc ale chciałabym wszystkim zająć się sama. Postanowiłam poszukać informacji w internecie. 

Planuję wynajem mebli na event

wynajem mebli eventowych krakówZdecydowałam się zorganizować imprezę na powietrzu. Nasza firma ma sporo zielonego terenu wokół firmy i postanowiłam nie płacić dodatkowych pieniędzy za wynajem jakiegoś lokalu i skorzystać z pięknej pogody. Zarezerwowałam kabaret, który specjalnie wystąpi dla naszych pracowników. Do tego planuję zorganizować tańce i konkursy z nagrodami. W naszej firmie już dawno nie było żadnej imprezy więc pracownicy będą mieli okazję żeby wspólnie spędzić czas. Wynajem mebli eventowych Kraków cieszy się sporym zainteresowaniem i z tego co czytałam w internecie wiele firm korzysta z takiego rozwiązania. Wynajem mebli eventowych jest tańszy niż ich zakup. Dzięki temu firma nie musi ponosić zbędnych kosztów i nie musi martwic się gdzie zakupione meble przechowywać. Zadzwoniłam do firmy, która zajmuje się wynajmem mebli i znajduje się blisko firmy, w której pracuję. pan Szymon powiedział, że mają sporo mebli w różnych kolorach i jeśli jestem zainteresowana współpraca to on może wysłać mi katalog na maila. Poprosiłam o te informację bo chciałabym mieć czas żeby na spokojnie się ze wszystkim zapoznać zanim podejmę ostateczną decyzję.

Wszystkie mebelki bardzo mi się podobały. Skusiłam się na wynajem kilku sztuk. Udało mi się wynegocjować dobre warunki. Wszystkie pozostałe sprawy mam już pozałatwiane. Jestem zadowolona, że wszystko udało mi się samej zorganizować. Pracownicy stwierdzili, ze bardzo dobrze sobie poradziłam i jestem idealną osobą na to stanowisko.