Wypracowanie na temat malowania blacharstwa i lakiernictwa

blacharstwo lakiernictwo

Wypracowanie na temat malowania blacharstwa i lakiernictwa

Chodzę do jednej szkoły mechanicznej w Warszawie i mam całkiem zadowalającego oceny w nauce. Nauczycielka od języka polskiego zawsze daje nam do napisania dodatkowe wypracowania, jeżeli chcemy podciągnąć swoją średnią. Zależy mi na dobrych ocenach, dlatego sam się zgłosiłem do napisania takiej pracy.

Blacharstwo i lakiernictwo to nie łatwe zajęcie

blacharstwo lakiernictwoMiałem opisać zakład, który ma dostępne blacharstwo lakiernictwo oraz warsztat z naprawami. Temat dość luźny, więc na pewno sobie bez problemu poradzę. Poza tym mój wujek ma blacharstwo lakiernictwo, więc się do niego przejdę, żeby zaciągnąć niezbędnych informacji na ten temat. Kiedy poszedłem do warsztatu wujka, to akurat naprawiali tam haki holownicze i nie chciałem za bardzo przeszkadzać, więc poczekałem aż wujek skończy. Po ukończeniu prac podszedłem do wujka, żeby zapytać czy znajdzie dla mnie chwilę czasu, żeby porozmawiać o swojej pracy. Wujek miał jeszcze spawać tłumiki dzisiaj i nie miał zbyt wiele czasu dla mnie. Musiał jeszcze pomalować drzwi od samochodu a w kolejce już czekał jakiś klient. Postanowiłem więc, że poczekam i w międzyczasie przyjrzę się jak tam pracują. Na tej podstawie już będę mógł napisać wypracowanie. Na wstępnie opisałem na czym polega dokładnie blacharstwo lakiernictwo oraz jakich urządzeń należy używać, żeby lakier dokładnie i równomiernie pokrył każdą warstwę. Jeżeli chodzi o mechanikę to opisałem jak się wymienia bądź spawa tłumiki oraz jak należy przeprowadzić taką naprawę, aby samochód mógł przez długi czas sprawnie jeździć.

Opisałem też haki holownicze, ponieważ akurat wujek je robił i uznałem, że to świetny pomysł. Trochę się napracowałem podczas pisania tej pracy, więc mam nadzieję, że ocena będzie bardzo dobra, ponieważ tylko taka pozwoli mi na podwyższenie średniej z języka polskiego

Więcej w temacie można znaleźć na: autozielonka.pl