Wypracowanie na temat motoreduktorów

motoreduktory walcowe

Wypracowanie na temat motoreduktorów

W szkole jestem uznawana za jedną z najlepszych uczennic. Wygrywam wszelkie konkursy i zawsze mam świadectwo z paskiem. Moim ulubionym przedmiotem jest język polski i zawsze sama zgłaszam się do napisania wypracowania, jeżeli nie jest ono obowiązkowo.

Podział na motoreduktory walcowe i ślimakowe

motoreduktory walcoweOstatnio tylko ja się zgłosiłam, dlatego nauczycielka zadała mi indywidualny temat, którym były motoreduktory. Nie bałam się o nich pisać, ponieważ wiedziałam od razu, że sobie poradzę. Wiem dobrze jak wygląda motoreduktor oraz jaka jest cena i zastosowanie. Od razu miałam mnóstwo pomysłów, które chciałam wykorzystać do napisania tego wypracowania. Wiem, że warto opisać niedrogie motoreduktory walcowe, ponieważ iż zastosowanie jest szerokie. Dużo informacji na pewno znajdę w internecie, ponieważ tam jest naprawdę wszystko. W sieci zmalałam także motoreduktory ślimakowe i uznałam, że może ich zabraknąć w moim wypracowaniu. Motoreduktory były tematem, ale miałam dowolność pytania, dlatego mogłam sobie pozwolić na samodzielne dopasowanie informacji do tematu. Na początek oczywiście opisałam standardowy motoreduktor, by przybliżyć to zagadnienie osobom, które nie wiele, bądź nic nie wiedzą na ten temat. Wskazałam, że motoreduktor ma cenę, która jest adekwatna do jego zastosowania i klient, który wybiera dla siebie odpowiedni motoreduktor powinien kierować się głównie jego zastosowaniem. Nauczycielka zawsze czyta każde moje wypracowanie na głos przy całej klasie.

 

Wiem, że jak opiszę motoreduktory dość precyzyjnie, to na pewno będzie ze mnie bardzo zadowolona. Chcę za to wypracowanie dostać najwyższą możliwą ocenę, dlatego tak się do tego przyłożyłam. W przyszłości planuję zostać inżynierem i wiem, że tylko ciężką pracą i nauką uda mi się odnieść sukces. Warto o to dbać od samego początku.