Zalety diety

Zalety diety

Nie mam nic przeciwko zdrowemu cateringowi, mruknęła Magda siadając w swoim fotelu, który lekko ugiął się pod jej ciężarem, ale dlaczego upierasz się, ,ze musi być on z Warszawy? Zrobiłaś się snobką, stwierdziła moja szefowa. Trochę pomieszkałaś w stolicy i już popierasz tylko zdrowy catering do zamówienia w mieście, jakby u nas nie było równie smacznych dań. Popatrzyłam na nią z lekkim uśmiechem, gdyż znałam jej poglądy zarówno na zdrowy catering, jak i na Warszawę.

Koszt dobrego cateringu

zdrowy catering z WarszawyMagda jest raczej wielbicielką tradycyjnej kuchni, a poza tym, gdzie w naszym miasteczku można zamówić zdrowy catering? No gdzie? Pytanie było raczej z tych retorycznych, gdyż Magda nie  oczekiwała, że jej odpowiem. Siedziałyśmy naprzeciwko siebie, ona jadła czipsy, a ja przegryzałam marchewkę. Milczenie narastało. Ciszę przerwało pukanie do drzwi. Weszła asystentka Magdy wprowadzając gościa, który już na pierwszy rzut oka wzbudził naszą sympatię. Jestem Marek, przyjechałem o ofertą na dostawę diety, czyli na zdrowy catering z Warszawy. Magda przerwała mu w pół zdania: I przyjechał pan z Warszawy? Zgadza się. Jak pan do nas dotarł, bo właśnie z moją zastępczynią rozmawiałyśmy o tym, że trzeba wprowadzić coś nowego do naszej oferty dań. My, przedstawicie, mamy swoje metody zdobywania takich informacji, Marek uśmiechnął się tylko. Najważniejsze, że tu jestem i mogę przedstawić całą naszą ofertę zdrowego cateringu, a o warunkach dostawy z Warszawy też możemy porozmawiać. To nie jest takie drogie jak panie myślą.

No i nasz catering jest naprawdę nie tylko smaczny ale i zdrowy. Przy czym Marek rzucił spojrzenie na czipsy leżące przed Magdą na biurku. Moja szefowa wyraźnie się speszyła. Zdała sobie sprawę, że i jej przydałby się zdrowy catering , nawet z dostawą z Warszawy, a nie miejscowe czipsy.