Zależy mi na pracy w biurze rachunkowym

Zależy mi na pracy w biurze rachunkowym

Ojciec mi zawsze powtarzał, że jak będę dobrze wykształcona to będę miała lekko w życiu. Posłuchałam go, ponieważ to mądry człowiek i jako jedyna z całej rodziny poszłam na studia. Rodzice mnie wspierali o pomagali z wydatkami.

Znalazłam zatrudnienie w popularnym biurze rachunkowym w Poznaniu

popularne biuro rachunkowe z poznaniaOd samego początku jak zaczęłam zastanawiać się nad życiem zawodowym to zależy mi na tym, żeby znaleźć pracę w jakimś dobrym biurze rachunkowym, ponieważ praca jest ciekawa i nie należy do ciężkich. Na studiach miałam staż w biurze rachunkowym, ale nie było możliwości późniejszego zatrudnienia. Nie szukali pracowników na stałe. Od jednego z profesorów dowiedziałam się, że jest takie popularne biuro rachunkowe z poznania, które szuka co jakiś czas pracowników. Rozwijają się cały czas a firma powiększa i dlatego są potrzebni nowi ludzie. Praca w tym biurze rachunkowym stała się moim celem i uznałam, że zrobię wszystko, żeby spełnić swoje marzenia i aspiracje zawodowe. Uczyłam się bardzo pilnie i zdobywałam najlepsze wyniki. Rachunkowość nie stanowiła dla mnie żadnej tajemnicy. Profesor widząc moje zaangażowanie postanowił wystawić mi referencje. Powiedział, że jak popularne biuro rachunkowe z poznania je dostanie to na pewno spojrzą na mnie nieco inaczej i będę miała szansę dostać się tam bez wieloletniego doświadczenia zawodowego. Osobiście zaniosłam swoje dokumenty i dzwoniłam tam co jakiś czas, żeby sprawdzić jak się sprawy mają. Moja determinacja się opłaciła, ponieważ zaproszona zostałam na rozmowę.

Pracę dostałam a referencje, które dostałam od profesora były bardzo pomocne. Na razie nie mam stopnia specjalisty, ponieważ cały czas jestem uczniem, ale wiem, że już niebawem wszystko się zmieni, bo są tam ze mnie naprawdę zadowoleni.