Zatrudniam się do produkcji odzieży medycznej

odzież medyczna

Zatrudniam się do produkcji odzieży medycznej

Przenieśliśmy się z żoną do miasta, by poprawić swoją sytuację materialną. Praca w gospodarstwie nie odpowiadała nam i nie zarabialiśmy na tym tyle, ile byśmy chcieli. Decyzja o przeprowadzce zapadła spontanicznie i jeszcze w tym samym tygodniu przeprowadziliśmy się do wielkiego miasta.

Odzież medyczna dobrze pokazana

odzież medycznaŻona podjęła pracę w markecie i pracuje jako sprzedawca a ja postanowiłem poszukać jakiegoś zatrudnienia w produkcji. Od ludzi dowiedziałem się, że w mieście jest producent, który wytwarza między innymi buty robocze i są spore szanse, bym otrzymał tam zatrudnienie. Pojechałem do tego przedsiębiorstwa i dopytałem o pracę. Czekając na kierownika przeglądałem katalog z produktami, które są dostępne w ofercie. Jest tam produkowana odzież gastronomiczna, gdzie nie sądziłem, że takie coś jest produkowane. W katalogu było również obuwie medyczne, które dokładnie obejrzałem. Stwierdziłem, że ich produkcja nie może być skomplikowana i na pewno sobie poradzę. Niedroga odzież medyczna, która była pokazana w katalogu była starannie wykonana i zastanawiałem się, czy szyją ją ludzie, czy wykorzystuje się do tego jakieś maszyny specjalistyczne. W katalogu była również odzież ochronna w ogromnej ilości i mógłbym pracować przy jej produkcji. Tak naprawdę to poradzę sobie ze wszystkim jak tylko dostanę tę pracę. Wtedy to pewnie dostanę jakieś firmowe ubranie robocze. Katalog przeglądałem uważnie, bo przyda mi się to podczas rozmowy. Na koniec zobaczyłem jak wygląda odzież antyelektrostatyczna i odłożyłem katalog. W tym samym momencie wszedł dyrektor i zaprosił mnie na rozmowę.

Opowiedziałem o swoim doświadczeniu zawodowym i uzasadniłem dość obszernie dlaczego chciałbym pracować dla tego przedsiębiorstwa. Moja osoba spodobała się dyrektorowi, ponieważ dał mi pracę.