Zatrudniam znanego stomatologa do placówki

Zatrudniam znanego stomatologa do placówki

Jestem dyrektorem ośrodka zdrowia, gdzie świadczone są zarówno usługi płatne jak i darmowe. Każdy pacjent ma możliwość wyboru i dzięki temu mamy kartoteki tysięcy chorych z całego naszego miasta. Chcę otworzyć w związku z tym nowy gabinet.

Zatrudnienie stomatologa było bardzo dobrą decyzją

stomatologJedyna usługa, która jeszcze nie jest u nas dostępna to stomatologia. Uznałem, że warto zainwestować w rozbudowę placówki i również tego typu usługi świadczyć pacjentom. Wiem, że jest u nas w mieście znany stomatolog, który na pewno zgodziłby się u nas świadczyć swoje usługi. Dostanie swój gabinet, który będzie świetnie wyposażony. Zanim się do niego odezwałem to zorganizowałem nabór, gzie wziąć udział mógł każdy stomatolog z całego kraju. Chętnych nie brakowało i miałem liczne zgłoszenia. U nas jest mnóstwo gabinetów stomatologicznych i chciałbym, aby pracował u mnie jakiś bezkonkurencyjny stomatolog, ponieważ tylko tak zachęcę ludzi, by to właśnie do nas przychodzili. Odezwał się ten stomatolog, którego brałem na początku pod uwagę. Miał możliwość pracować u nas dwa razy w tygodniu co mi odpowiadało. Przez pozostałe trzy dni gabinet będzie prowadził dentysta z Bydgoszczy, z którym zdecydowałem się podpisać kontrakt. Taki układ był doskonały i już wiedziałem, że będziemy cieszyli się ogromnym zainteresowaniem. Poza informacją na stronie internetowej i na drzwiach, nasze recepcjonistki informowały wszystkich pacjentów o nowym gabinecie stomatologicznym. Wieść się szybko rozniosła po całym mieście.

Mój plan okazał się być doskonały, ponieważ zaczęło się do nas zgłaszać jeszcze więcej pacjentów niż uprzednio zakładałem. Dobry dentysta to jest podstawa i ludzie takiemu ufają. Ja sam korzystam z usług w naszej placówce i jestem zadowolony.