Zdjęcia z fotobudki sprawiają wiele radości

Artykuły | Porady | Ciekawostki

Zdjęcia z fotobudki sprawiają wiele radości

Byłam ostatnio na bardzo ciekawej imprezie jako osoba towarzysząca. Mój przyjaciel zaprosił mnie na swoją imprezę firmową i bardzo się cieszę, że z nim poszłam. Muszę przyznać, że dobrze się wybawiłam i poznałam sporo ciekawych osób

Robiłam sobie zdjęcia w fotobudce

fotobudka na wesele sierpcChętnie chodzę na różne imprezy ze swoim przyjacielem. mam z nim bardzo dobre kontakty. Dogadujemy się w każdej kwestii i zawsze możemy na siebie liczyć. Jestem bardzo szczęśliwa, że poznaliśmy się na studiach i utrzymujemy kontakty do dzisiaj. Impreza firmowa była organizowana w związku z dziesięcioleciem firmy, w której mój przyjaciel pracuje. Firma zorganizowała imprezę w bardzo znanym klubie. Klub był nowoczesny i można było korzystać z różnych atrakcji, które na ta imprezę zostały specjalnie przygotowane. Największą atrakcją była fotobudka. Kiedyś korzystałam z takiej formy rozrywki na weselu u znajomej. Fotobudka na wesele sierpc jak się okazało może być wynajmowana także na inne uroczystości. Pamiętam, że na weselu sporo osób widziało taką budkę po raz pierwszy. Kuzynka wynajęła fotobudkę z osobą, która ją obsługiwała. Tak samo jak na tej imprezie firmowej przyjaciela można było korzystać z wielu dodatkowych akcesoriów, które były dostępne. Ja korzystałam z kolorowych i dużych okularów a także peruk. Miałam sporo radości a zdjęcia w przebraniu wychodziły na prawdę świetne. Nie sądziłam, że poza weselem także można korzystać z takich atrakcji. Cieszę się, że już miałam jakieś doświadczenia w obsłudze tej maszyny.

Wiedziałam jak się należy zachować i że w cale nie jest tak dużo czasu pomiędzy zdjęciami żeby założyć na siebie nowe akcesoria. Zdjęcia z fotobudki zachowam w albumie. Będą mi przypominały nowo poznane osoby a także miłą atmosferę, która była na imprezie.