Zorganizuj przewóz gości weselnych

Artykuły | Porady | Ciekawostki

Zorganizuj przewóz gości weselnych

Kiedy odległość od kościoła do sali weselnej jest dość spora, a przejazd kolumny aut sprawi, że większość gości będzie jednocześnie kierowcami powracającymi do wspólnego hotelu Młoda Para musi zapewnić przewóz gości, który pozwoli na nieskrępowaną zabawę połączoną ze wszystkimi atrakcjami.

Atrakcyjne przewozy gości weselnych

przewóz gości weselnychStandardowym rozwiązaniem dla wielu organizatorów przyjęć weselnych jest wynajem autobusu, który w ciągu kilkunastu minut zapewni bezproblemowy przewóz gości weselnych na przyjęcie, a następnie odwiezienie ich do hotelu, w którym będą mogli odpocząć przed poprawinami. Jeśli przejazd zajmie więcej niż dwadzieścia minut warto pomyśleć o wyposażeniu wynajętego busa lub autobusu w minibar, z którego będą mogli skorzystać co bardziej niecierpliwi goście. Duże, wycieczkowe autokary zapewnią komfort podróżowania. Jednak wynajmowanie małego busa może należeć do znacznie ciekawszych rozwiązań. Wiele firm na takie okazje ma przygotowane zabytkowe pojazdy z dekoracyjnymi ławkami. Kultowy transporter lub błękitna nyska oprócz transportu zapewni również efekt zaskoczenia. Odpowiednie przyozdobienie nada starodawnemu pojazdowi uroczystego charakteru, a towarzystwo nowożeńców zapewni każdemu pasażerowi dobry humor. Przejazd zabytkowym busem może też być miejscem wzniesienia pierwszego toastu za młodą parę, jeśli wcześniej zadbają oni o tacę z kieliszkami i butelkę szampana.

Natomiast jeśli przejazd jest ograniczony do dobrze skomunikowanych części dużego miasta warto pomyśleć o nieszablonowym rozwiązaniu jakim jest wynajem tramwaju. Zazwyczaj jest to tradycyjny wagon, który może zostać przyozdobiony kwiatowymi girlandami, balonami lub odświętnymi chorągiewkami. Taki przejazd na pewno zostanie w pamięci gości na długo.